Vertel het aan Jan en alleman
Arsenal, Channel Zero, Het Zesde Metaal en Milk Inc. komen naar Campo Solar X
Hier zijn ze dan, de eerste namen voor de 10de editie van jouw favoriete festival tussen de zonnebloemen en de maïs. Komen dit jaar al zeker:
Vrijdag 31 juli
Channel Zero – Snoeihard, compromisloos en recht op je smoel. Headbangen tot je nek kraakt bij deze pioniers van de Belgische metal. Met zanger Franky Desmet uit Brugge wordt het een echte thuismatch, maar vooral: het wordt de allerlaatste festivalzomer van deze legendarische band. Mag je niet missen.
Zaterdag 1 augustus
Milk Inc. – Voetjes in de lucht, jongens en meisjes! Want Regi komt naar campo, en Linda is terug zoals nooit tevoren. Springen, zweten en luidkeels meebrullen om deze feesteditie helemaal op z’n kop te zetten.
Het Zesde Metaal – West-Vlaamse oprechtheid en intimiteit tussen de maïs. Spelen op zaterdag alles Naar de wuppe van Ploegsteert tot Damme en ver daarbuiten.
Zondag 2 augustus
Arsenal – Ja ze komen! Deze Belgische globetrotters om je bij op reis te wanen. Was het nu pop, indie rock, electro, latin of een vleugje Afrika? Toeternietoe. Arsenal is heerlijk dansen en genieten!
Lander & Adriaan – Jazz, rave en alles daartussen. De drums zullen lekker knallen in deze originele mashup. Duo dat Bassie niet nodig heeft om je te laten dansen.
Cherry Moon Trax – Bonkende beats, fluitjes en pure 90’s-euforie. Nachtbrakers, dit is het moment om je schoenen te verslijten. Stampen maar.
Stevig wordt het dus met Channel Zero, zuiders met Arsenal en intiem met Het Zesde Metaal. Maar je zal ook kunnen dansen, want Milk Inc. en Cherry Moon Trax mogen van deze 10de editie een écht feestje maken. Een mix van gevestigde waarden en jong talent over alle genres heen. Want wat is er mooier dan het ene moment van een glas wijn te nippen bij een streepje klassiek, een halfuur later de handjes in de lucht te steken op een DJ-set om daarna een metalconcert mee te pikken in onze Haciënda?